Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Як студент-рекламіст УжНУ «штурмував» креативом конкурс «Кращий студент Закарпаття – 2017»

або Чи варто порівнювати й оцінювати абсолютно різножанрові й різнотематичні подачі?

0 301
Думаю, не буде перебільшенням назвати філологічний факультет УжНУ генератором креативних ідей, адже його студенти вирізняються нестандартним підходом до найрізноманітніших ситуацій і подій. Серед них і надзвичайно цікавий хлопчина Павло Компанієць, котрий, взявши «валізу всіх своїх талантів», пішов «штурмувати» конкурс на кращого студента Закарпаття 2017 року.
Як студент-рекламіст УжНУ «штурмував» креативом конкурс «Кращий студент Закарпаття - 2017»
Другокурсник спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю» філологічного факультету Павло Компанієць

Юнак, маючи за плечами безліч нагород і володіючи неймовірною харизмою, з першого дня кастингу запам`ятався
журі як «вінницький хлопчина, що палає любов`ю до Закарпаття». Його моновистави вразили щирістю й симбіозом усіх видів мистецтва: співу, акторської гри, елементів танцю. Тому не дивно, що перший тур Павло подолав без складнощів.

Випробуванням виявився фінал конкурсу. Заручившись підтримкою студентського і викладацького колективів факультету, парубок наполегливо готувався до виступу. Бо ж бажання гідно представити рідний підрозділ нуртувало в серці. Хлопчина самотужки продумав концепцію відео, проявивши креатив і виконавши завдання організаторів представити себе – власноруч і монтував його, щоб якнайкраще описати своє ставлення до університету. Моновистава, в котру Павло вклав усього себе, попри неполадки з музикою, була зіграна на «ура». Але… На жаль, не всі члени журі зрозуміли новаторського підходу юнака до завдання, віддавши перевагу соціальній тематиці.

– Ідея конкурсу дуже гарна, адже тут можуть зустрічатися, спілкуватися, конкурувати молоді люди з різних навчальних закладів краю.. Але! Її реалізація потребує кращої організації, розробки чіткіших критеріїв оцінювання. Адже кожна людина має свої унікальні здібності, й порівнювати їх доволі складно або й неможливо. Крім того, те, що є домашньою заготовкою, дуже опосередковано свідчить про успіхи лише конкурсанта, бо ж над цим працюють й інші люди.

Звичайно, справа кожного їх собі знайти, але ж що ми тоді оцінюємо? І яким чином порівняти та оцінити абсолютно різножанрові й різнотематичні подачі? Цьогорічне голосування це, власне, й засвідчило: чи не кожен член журі уподобав собі іншого конкурсанта. І це правда!!! Всі вони такі талановиті, креативні, натхненні!!! Я би не зуміла вибрати кращого – слово честі!

Соціальна тематика завжди актуальна! Це правда! Тоді треба чітко оцінювати громадську активність студента, участь його у різних соціальних акціях, його внесок і той продукт, який оцінюється, тощо, – поділилася своїми враженнями декан філологічного факультету Галина Шумицька.

Протягом усіх етапів конкурсу й загалом у фіналі юнака супроводжувала велика група підтримки, серед якої і доцент кафедри журналістики Леся Поліха, котра радо висловила свою думку про парубка:

– У виступі Павла проявилася унікальність цього студента. Ми стали свідками, як він може перфектно і на 100 відсотків легко й харизматично заряджати своєю енергією, поєднувати палітру талантів – і тонкий гумор, і майстерність актора… і філософську глибину. Павло має дуже гострий розум та фантастичну винахідливість. Власне, це він продемонстрував, коли не ввімкнулася фонограма, і хлопець швидко вийшов з ситуації, а вже потім розказав аудиторії під час інтерв’ю про цей випадок. У навчанні він такий же. До прикладу, завдання, яке розраховане на тривалий час, Павло може блискавично швидко вирішити й увкотре захопити своєю креативністю. Мені приємно, що унікальність нашого Павла, в якій ми пересвідчуємося кожного разу, помітило й відзначило журі конкурсу».

Як студент-рекламіст УжНУ «штурмував» креативом конкурс «Кращий студент Закарпаття - 2017»
Філфак на чолі з деканом Галиною Шумицькою прийшов підтримати свого представника

Участь у таких конкурсах це завжди крок уперед, тому філологічна родина гордиться своїм вихованцем – Павлом Компанійцем, а найбільше голова цієї великої сім’ї – декан Галина Шумицька:

– Пишаюся ним і нашими студентами, які прийшли його підтримати, викладачами, які допомагали йому себе представити. Він вирізнявся з-поміж інших не лише статтю (бо ж решта – дівчатка), а й умінням сформулювати та донести до аудиторії свій месидж, комунікувати вільно, креативно, грамотно, незаангажовано врешті. Його виступ був надзвичайно сценічний. Як на мене, дуже сучасний і цікавий для молоді, яка себе шукає, розвивається. Світ нині настільки динамічний, змінний, що людина має бути в постійному пошуку й самонавчанні, повинна мислити позитивно. Це геть інший тип мислення, ніж той, до якого ми звикли… Оце наш Павлик і продемонстрував. Як справжній піарник, він пам’ятав, що, говорячи про себе, говорить і про тих людей, які навколо нього… Дуже приємно! Рада за наш факультет, який має таких активних студентів!!!.

Марія Шелельо
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.