Оголошено студентський квест «Свята на драйві» – до участі може доолучитися молодь тих вишів, які беруть участь у програмі «Мобільний студентський квиток»

Перед новорічними святами так хочеться подарунків! А після модулів і сесії – і поготів! Студенти УжНУ мають нагоду отримати цінні подарунки від ПриватБанку. Розповідаємо, що для цього потрібно.

Студенте, вигравай навушники AirPods, сертифікати у Watsons та Giftmall та промокоди на Apple Music із ПриватБанкомПриватБанк оголосив студентський квест «Свята на драйві». До участі може доолучитися молодь тих вишів, які беруть участь у програмі «Мобільний студентський квиток», про яку Медіацентр розповідав раніше.

Щоб стати учасником розіграшу, потрібно:

• Зареєструватися ТУТ.
  • Якщо немає картки Visa, оформити Digital-картку в Privat24.
  • Підключитися до програми «Мобільний студентський квиток».
  • Після авторизації здійснити щонайменше три купівлі карткою Visa від ПриватБанку на кожному етапі акції (з 16.11.2020 до 24.12.2020; з 25.12.2020 до 14.01.2021; з 15.01.2021 до 14.02.2021).

А ті, хто досі не підключив собі електронний студентський, до 30.11 можуть ще й отримати додатково 50 гривень на рахунок за реєстрацію. За умови, що стануть одними з перших 2 000 учасників (ще встигаєш).

Усі деталі – за покликанням.

Спробуєш? Подарунки вже чекають ☺.

Медіацентр УжНУ