Студенти фізичного факультету ділилися своїми науковими доробками

Загалом було шість секцій різного тематичного спрямування, у яких оприлюднено 155 доповідей

Студенти фізичного факультету ділилися своїми науковими доробками
Днями на фізичному факультеті відбулася студентська конференція, де молоді дослідники мали нагоду продемонструвати колегам свої наукові здобутки.

Студенти фізичного факультету ділилися своїми науковими доробками

Загалом було шість секцій різного тематичного спрямування, у яких працювали студенти ІІІ-VI курсів: теоретична і ядерна фізика, фізична електроніка, оптика і спектроскопія, астрофізика, фізика і технології плівкових та аморфних матеріалів, фізика напівпровідників і діелектриків, прикладна фізика, інформаційна безпека, в окремій групі доповідали студенти 1-го та 2-го курсів. Усього виявилося 155 доповідей.

«Зазвичай у конференції беруть участь студенти починаючи від 3-го курсу. Це їхній, так би мовити, дебют. Такі заходи дають змогу відчути всі тонкощі захисту робіт, коректури, а також вчать лаконічно висловлювати думку, адже на доповідь дається не більше п’яти хвилин, та аргументовано вести дискусію. Кращі роботи потім друкуються у віснику», – розповів доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Василь Рубіш.

Марія Шелельо