Студенти матфаку УжНУ виступили на традиційній факультетській конференції
Другий місяць весни – особливо багатий на наукові конференції в різних підрозділах Ужгородського університету. Так, 25–26 квітня й на математичному факультеті традиційно влаштували підсумковий студентський форум відповідного профілю.

Роботу організували у двох секціях. Керівником першої («Математика») була старший викладач кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу Мирослава Герич. У другій секції, назва якої – «Прикладна математика», учасників наставляла старший викладач кафедри cистемного аналізу та теорії оптимізації Марія Ломага.

Марія Ломага та студенти-учасники конференції

Студентка презентує результати дослідження

Марія Михайлівна, звертаючись до молоді на початку представлення результатів, повідомила: той, хто виступає на конференції, здобуває право не захищати курсову роботу й мати за свою розвідку «відмінно».

Старшокурсники ж здобувають додаткові бали при вступі до магістратури.

Наукові доповіді створили близько 60 дівчат і юнаків. У ході презентації підсумків досліджень студенти набули корисних практичних навичок, а також дістали цінні поради від наставників.

Студенти матфаку УжНУ виступили на традиційній факультетській конференції

Зокрема, старші колеги нагадували про необхідність указівок на джерела в тексті.

За матеріалами конференції укладено збірник тез доповідей із серії «Математика і прикладна математика». Тож нащадки Піфагора в УжНУ ще раз підтвердили твердження Вігнера про те, що глибина думки, котра закладена у формулювання математичних понять, згодом розкривається тим умінням, з яким ці поняття використовуються.

Ольга Брайлян