Студенти й викладачі факультету МПМБ мали екскурсію на ТОВ «Джейбіл»

Вразили масштаби заводу, кількість персоналу та рівень автоматизації виробничого процесу

Студенти й викладачі факультету МПМБ мали екскурсію на ТОВ «Джейбіл»
12 жовтня друго- і третьокурсники факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу (спеціальність «Міжнародний бізнес» та «Менеджмент) разом із викладачами кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту доцентами Кристиною Кудак і Катериною Машіко мали навчально-ознайомчу екскурсію на одне з найбільших підприємств Закарпатської області – ТОВ «Джейбіл».

«На Джейбілі»

Підприємство входить до трійки найбільших контрактних виробників електроніки у світі, надаючи широкий спектр послуг з розробки дизайну, конструювання та виробництва електронних виробів (для авіакосмічної та оборонної промисловості, комп’ютерів та пристроїв зберігання інформації, цифрової побутової техніки, медичного обладнання, засобів мобільного зв’язку, мережевого та телекомунікаційного обладнання тощо).

Студенти й викладачі факультету МПМБ мали екскурсію на ТОВ «Джейбіл»

Під час екскурсії студентам було презентовано інформацію про діяльність підприємства, що дало змогу дізнатися про особливості його виробничої та управлінської структури, ознайомитися з досвідом найуспішніших працівників «Джейбіла» та дізнатися про можливості кар’єрного та особистісного зростання на підприємстві.

Студенти й викладачі факультету МПМБ мали екскурсію на ТОВ «Джейбіл»

Друга частина відвідин була присвячена безпосередньому ознайомленню з процесом виробництва – студенти побували у виробничому підрозділі заводу, мали нагоду побачити всі стадії виготовлення мікросхем та інших видів продукції.

Вразили масштаби заводу, кількість персоналу (тут влаштовано понад 2000 працівників не тільки із Закарпаття, а й з усіх куточків України) та рівень автоматизації виробничого процесу. Цікавими для студентів виявилися сучасні методи мотивації й стимулювання праці на підприємстві, молодий колектив, а також безліч можливостей для саморозвитку й кар’єрного зростання!

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу