Студенти УжНУ перемогли у змаганнях із пляжного волейболу
І знову команда УжНУ перемогла на змаганнях з волейболу – цього разу пляжного. Турнір відбувся на спеціально підготовлених майданчиках стадіону «Авангард» в Ужгороді. Змагання проводили серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації (чоловіки).

Під час змагання

Позмагатися виявили бажання 4 команди, а саме студенти Київського національного економічно-торговельного університету, Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ (м. Берегово), Мукачівського державного університету та Ужгородького національного університету.

Студенти УжНУ перемогли у змаганнях із пляжного волейболу

Наші спортсмени продемонстрували високу майстерність, не давши жодного шансу на перемогу суперникам. Тож перше місце посіла команда УжНУ, на другій позиції збірна Мукачівського державного університету, а трійку призерів замкнув гурт Київського національного економічно-торговельного університету

Приємно відзначити, що підтримати своїх улюбленців прийшло чимало студентів і викладачів нашого вишу.

За інформацією кафедри фізичного виховання УжНУ