Студенти військової кафедри взяли участь у вшануванні полеглих захисників України

Також на Покрову освятили приміщення корпусу військової кафедри

Минулого року в Україні 14 жовтня оголосили державним святом – Днем захисника України. Студенти військової кафедри УжНУ цього дня долучилися до покладання квітів до вічного вогню на пагорбі Слави.

Студентка військової кафедри

Тут уже покоїться десятеро наших захисників, котрі віддали життя за незалежність і суверенність України. Пам’ять полеглих прийшли вшанувати представники обласної та міської влади, різних структур та небайдужі ужгородці. Наші студенти теж узяли участь у пам’ятному заході.

Відтак ужнівські військові вирушили до свого корпусу, куди запросили священика отця Іоана – настоятеля Свято-Преображенської церкви УПЦ КП. До цього корпусу військова кафедра перебралася лише цього року, тож вирішили освятити приміщення – аби студентам легко було вчитися й нести службу, а викладачі не мали з ними труднощів.

Студенти військової кафедри, Василь Олійник та отець Іоан

Завідувач військової кафедри Василь Олійник розповідає, що кафедра охоче відгукнулася на запрошення міської влади взяти участь у заході з ушанування Героїв. Освячення кафедри вирішили приурочити до Покрови й Дня захисника: «Ушанування полеглих, покладання квітів до вічного вогню сприятиме патріотичному вихованню наших студентів, бо ж майбутні офіцери однозначно мають бути патріотами нашої держави. Нині – День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Символічно, що ми освятили приміщення кафедри військової підготовки саме сьогодні. Вважаю, ми написали ще одну сторінку у історії розбудови кафедри».

Ксенія Шокіна