Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти факультету історії та МВ пізнають ази дипломатичної діяльності на практиці

Молоді міжнародники відвідали Посольство України в Словацькій Республіці, відтак помандрували Віднем

0 208
Днями за сприяння завідувача кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, Надзвичайного і Повноважного посла Сергія Устича студенти факультету історії та міжнародних відносин відвідали Посольство України в Словацькій Республіці. Це вже другий візит нашої молоді до українських дипломатичних представництв за кордоном, організований професором Устичем.

Студенти факультету історії та МВ пізнають ази дипломатичної діяльності на практиціСтуденти й викладачі факультету мали змогу поспілкуватися з Надзвичайним та Повноважним послом України в Словаччині Юрієм Мушкою. Дипломат, що народився в закарпатському Берегові, поспілкувався з молодими міжнародниками, котрі розпитувати про двосторонні відносини України та Словаччини, особливості діяльності дипломатичного представництва за кордоном, історію дипломатичної діяльності України та її ролі й завдання в сучасних міжнародних відносинах.

Під час дискусії торкнулися питання європейських перспектив України, зокрема теперішніх форм партнерства між Україною та Словаччиною, особливо в галузі освіти і науки. Відповідаючи на запитання студентів, Юрій Мушка наголосив, що вирішувати будь-які міждержавні конфлікти треба дипломатичними переговорами. Також відзначив, що європейські країни зацікавлені у встановлені миру на території України, в зростанні добробуту наших громадян.
Студенти факультету історії та МВ пізнають ази дипломатичної діяльності на практиці
Другою частиною подорожі ужнівців стала навчально-пізнавальна екскурсія Віднем. Столиця Австрії з тисячолітньою історією завдяки своїм картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій опері стала й культурною столицею Європи. Відень недарма вважається одним із найчарівніших міст Європи, яке варто відвідати кожному, –  тут можна знайти зразки чи не всіх видів і форм мистецтва. Все це зробило подорож надзвичайно захопливою.

Учасники поїздки висловлюють подяку за організацію й проведення незабутньої мандрівки викладачу кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Олесі Бенчак. Чекаємо наступних захопливих вояжів!

За інформацією деканату факультету історії та міжнародних відносин УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.