Студенти УжНУ встановили рекорд Закарпаття в номінації… «Найбільша кількість мов, що використана при прочитанні вірша»

Шевченків «Заповіт» молодь факультету іноземної філології прочитала одинадцятьма мовами

Що «заповідав» Шевченко (ну принаймні перші рядки вірша), знає чи не кожен українець. А от скільки людей знає «Заповіт» «не по-нашому»? Днями студенти Ужгородського університету встановили рекорд Закарпаття із прочитання програмної й квінтесентної для всієї творчості Кобзаря поезії різними мовами.
Студенти УжНУ встановили рекорд Закарпаття в номінації... «Найбільша кількість мов, що використана при прочитанні вірша»
Студенти факультету іноземної філології

Одинадцять мов, серед яких українська, англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, сербохорватська, польська, білоруська, російська, есперанто, – звучали з уст студентів факультету іноземної філології у фойє головного корпусу УжНУ.

Засвідчив рекорд професор Федір Шандор, який зареєстрував його в «Книзі рекордів Закарпаття» із позначкою: «Найбільша кількість мов, що використана при прочитанні вірша».

Ксенія Шокіна