Студенти географічного факультету завітали з гостинцями у Свалявський будинок дитини

Добрі справи студенти й викладачі підрозділу робитимуть і наступного року

На географічному факультеті реалізували благодійну акцію до дня Святого Миколая та прийдешніх новорічно-різдвяних свят – активісти підрозділу вирушили в обласний будинок дитини у Сваляві з подарунками.

Перед поїздкою студенти й викладачі зібрали потрібні малечі іграшки, солодощі, а також 8 тисяч гривень. На цю суму купили дитяче харчування, підгузки та печиво для 105 дітей.

Голова студактиву географічного факультету Леся Сідор розповіла, що такий захід підрозділ влаштовує вперше. «Зізнаюся, жодних труднощів у реалізації благодійної акції не виникло, усі охоче підтримали ідею. Тому добрі справи будемо робити й наступного року!» – підкреслила третьокурсниця.

Ужнівці з подарунками
Наші студенти-благодійники

Гостей із УжНУ тепло прийняли в дитбудинку. Заступниця головного лікаря закладу Марія Легеза розповіла гостям про діяльність закладу й зворушливі історії з життя його вихованців.

Додому повернулися з висновком – не можна бути байдужими. Варто час від часу відвідувати такі заклади, аби робити цей світ трішечки добрішим.

Організатори висловлюють удячність студентському й викладацькому колективам, які взяли участь у доброчинності, а також старшому викладачу Борису Жулканичу за транспортування.

Віра Лабич,
фото Лесі Сідор