Студенти геофаку: карантин практиці не завада
Молодь дізнавалася, як функціонують господарські комплекси Закарпаття, щоб на основі цих відомостей написати індивідуальні роботи про соціально-економічний аспект життя області
Студенти їздили дізнатися, як функціонують господарські комплекси Закарпаття, щоб на основі цих знань написати індивідуальні роботи про соціально-економічний аспект життя області.
Крім навчання, екскурсанти мали змогу розважитися, відпочити: дегустували сири, вино, куштували равликів, гуляли Мукачевом, ознайомлювалися з історією міста.
Індивідуальні роботи студенти захищали у формі доповідей. Другокурсниця Аліна Івасюк розповіла про особливості своїх студій: «Я досліджувала адміністративно-територіальний поділ Закарпаття, йшлося про райони та їх скорочення. Вивчала історію створення області, її розвиток як території. Переконалася, що на Закарпатті переважають гірські райони, тобто майже 80% краю – гірська місцевість. Мені сподобалася практика, але в умовах карантину вона видалася складною. Цьогоріч мали їхати в Одесу, але через пандемію обмежилися екскурсією Закарпаттям. Думаю, що карантинні застереження суттєво вплинули на якість нашої роботи».
«Тема моєї роботи, яку я вивчав під час практики, – «Розвиток соціальної інфраструктури в Закарпаській області». Було цікаво досліджувати географічне становище Закарпаття. Якби не карантин, то побував би в Одесі і на основі поїздки зробив би інше дослідження», – поділився враженнями про практику другокурсник Віталій Липканич.
Цього літа студентська практика видалася складнішою, ніж торік. Тож другокурсники сподіваються, що скоро ситуація зміниться і вони повернуться до більш масштабних географічних експедицій ☺.