Студенти юрфаку вчилися знаходити речові докази на місці злочину

Студенти юрфаку вчилися знаходити речові докази на місці злочину

23 жовтня студенти IV курсу юридичного факультету Ужгородського національного університету мали виїзне заняття на тему «Огляд місця події». Практичний вишкіл на місці правопорушення молоді влаштував доцент кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василь Копча.

Під час заняття студенти опановували практичні навички вилучення слідів, речових доказів, що залишаються після правопорушення, які вивчаються з метою швидкого розкриття й виявлення переступців закону та встановлення істини у справі.

Такі виїзні заняття наші практики планують влаштовувати й надалі.

За інформацією доцента кафедри кримінального права
та процесу УжНУ Василя Копчі