Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Доцентка біологічного факультету представила УжНУ на міжнародному симпозіумі в Туреччині

Людмила Симочко була запрошена на форум як кейнот-спікерка й доповідала про чинники поширення антибіотикорезистених бактерій у навколишньому середовищі

0 257
Людмила Симочко
Людмила Симочко
Міжнародний симпозіум 2nd CISET (Сilicia International Symposium on Engineering and Technology), присвячений проблематиці енвайронментальних досліджень та інжинірингу, відбувся у місті Мерсіні (Туреччина) 10–12 жовтня на базі місцевого університету. УжНУ на заході представляла науковиця Людмила Симочко.

У конференції взяли участь науковці 9 країн: Сполучених Штатів Америки, Румунії, Італії, України, Албанії, Франції, Угорщини, Кореї, Японії.

Доцентка кафедри ентомології та збереження біорізноманіття, біологічного факультету, старша наукова співробітниця НДНЦ молекулярної мікробіології та імунології слизових оболонок Л. Симочко була запрошена на симпозіум як кейнот-спікерка та почесна членкиня міжнародного наукового комітету.

Доцентка біологічного факультету представила УжНУ на міжнародному симпозіумі в ТуреччиніНа пленарному засіданні пані Симочко презентувала доповідь «ECOSYSTEMS AS RESERVOIRS OF ANTIBIOTIC-RESISTANT BACTERIA», у якій проаналізувала основні чинники поширення антибіотикорезистених бактерій у навколишньому середовищі.

У межах конференції відбулося кілька круглих столів, на яких обговорили сучасні тенденції енвайронментальних досліджень, окреслели основні напрямки міжнародної співпраці між представниками навчальних і науково-дослідних інституцій різних країн. Доповіді учасників конференції будуть опубліковані у збірнику.

Також під час візиту до Туреччини Людмилу Симочко запросили відвідати Технічний університет у м. Конії, де вона зустрілася з керівництвом факультету природничих наук та інжинірингу й очільниками основних підрозділів факультету. Під час зустрічі обговорили міжнародну співпрацю у напрямку енвайронментальних досліджень і найголовніші аспекти реалізації програми мобільності науковців.

За інформацією біологічного факультету
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.