Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти юрфаку дізнавалися про роботу Апеляційного суду області на практиці

Гості побачили формат судового процесу в апеляційній інстанції, познайомилися з суддями та взяли участь в екскурсії приміщеннями установи

0 222

Студенти юрфаку дізнавалися про роботу Апеляційного суду області на практиці

Днями студенти 4-го курсу (зі скороченим терміном навчання) юридичного факультету побували в Апеляційному суді Закарпатської області на Дні відкритих дверей.

Ознайомлення з особливостями роботи цієї установи для молоді організував старший викладач кафедри цивільного права та процесу Павло Конч.

Студенти дістали змогу побачити формат судового процесу в апеляційній інстанції. Гості познайомилися з суддями та взяли участь в екскурсії приміщеннями установи.

Один зі студентів, Олександр Феєр, поділився враженнями після відвідин суду, зауваживши, що це було справді корисно, адже цікавіше дізнаватися нову інформацію безпосередньо на практиці. Ужнівці мали нагоду ознайомитися з декількома провадженнями, котрі розглядала колегія.

Студенти юрфаку дізнавалися про роботу Апеляційного суду області на практиці
Павло Конч зі студентами

Також Олександр додав, що в установі до майбутніх юристів ставилися тепло й привітно, а їм, своєю чергою, цікаво було поспостерігати за роботою кваліфікованих знавців своєї справи.

Варто зауважити, що екскурсійний формат проведення занять для правничого підрозділу не новий. Це невід’ємна складова навчання, що дає молоді нагоду безпосередньо поспілкуватися з практиками своєї професії, поставити їм запитання й ізсередини ознайомитися з процесом функціонування різних установ, де працюють юристи.

Так, нагадаємо, нещодавно студенти-правники мали практичне заняття в Ужгородській міській раді.

Катерина Хижняк
Фото Олександра Феєра
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.