Студентську раду УжНУ вперше в історії вишу очолила дівчина

Щиро вітаємо Вікторію Микулянець із перемогою та бажаємо плідної праці на відповідальній посаді

Студентську раду УжНУ вперше в історії вишу очолила дівчина
25 квітня студентська громада Ужгородського національного університету таємним голосуванням обирала голову Студради.

Вікторія Микулянець

З 8 до 17 години, показавши документ, що посвідчує особу, студенти мали можливість зробити свідомий вибір свого фаворита.

Підрахувавши використані бюлетені, члени факультетських виборчих комісій передали результати до ЦВК. Підрахунок засвідчив, що вперше в історії університету вищий колегіальний виконавчий орган студентського самоврядування очолила дівчина – четвертокурсниця економічного факультету Вікторія Микулянець, набравши вдвічі більше голосів за свого найближчого конкурента Тараса Гринчака.

Щиро вітаємо нову голову Студради та бажаємо плідної праці на відповідальній посаді!

Марія Шелельо