Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Торік кожен шостий випускник УжНУ здобув диплом із відзнакою

Про атестацію здобувачів вищої освіти у 2018 році на засіданні Вченої ради університету інформував начальник навчальної частини Анатолій Штимак

0 201
24 січня під час засідання Вченої ради Ужгородського університету начальник навчальної частини Анатолій Штимак інформував про атестацію здобувачів вищої освіти у 2018 році.
Доповідає Анатолій Штимак
Доповідає Анатолій Штимак

Загалом торік атестовано майже 99 % здобувачів (4883 із близько п’яти тисяч). Понад вісімсот випускників, тобто кожен шостий, показали відмінні результати й здобули дипломи з відзнаками. Усього торік працювало 116 атестаційних комісій: 53 — з атестації здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр», 6 — за ОКР «спеціаліст», 57 — за ОС «магістр».

Голови атестаційних комісій рекомендували при формулюванні тем ураховувати сучасні тенденції, розширювати тематику досліджень, пропонувати розвідки методичного характеру для здобувачів спеціальності «Середня освіта», активізувати співпрацю з підприємствами, робити ґрунтовні висновки, практикувати попередній захист.

Крім того, Анатолій Юрійович інформував про схвалення ліцензійних справ та списків голів екзаменаційних комісій на 2019 рік. Також ішлося про затвердження змін до навчальних планів здобувачів вищої освіти.

Ольга Брайлян
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.