Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

У Довгому встановлять меморіальну дошку Василеві Німчуку

Учні й шанувальники академіка з філологічного факультету УжНУ відвідали могилу науковця, зустрілися з родиною вченого та керівництвом селища

0 172
Леся Гичко, Василь Шаркань та Галина Шумицька біля могили В.Німчука в Довгому
Леся Гичко, Василь Шаркань та Галина Шумицька біля могили В.Німчука в Довгому
26 листопада минуло 3 роки відтоді, як відійшов в інший світ академік Василь Німчук. Деканеса філологічного факультету Галина Шумицька разом із заступником декана Василем Шарканем та доцентом кафедри журналістики Лесею Гичко вшанували цього дня пам’ять про мовознавця, побувавши в Довгому біля його могили.
Племінниця В. Німчука Мирослава Мезіна
Племінниця В. Німчука Мирослава Мезіна

Під час зустрічі з племінницею В. Німчука Мирославою Мезіною та головою Довжанської ОТГ Віктором Симканичем обговорили дальші заходи з ушанування пам’яті про академіка. Зокрема, йшлося про підготовку меморіальної дошки, яка має бути встановлена на стіні Довжанської школи. Ініціатива щодо встановлення такої дошки була висловлена під час презентації книги спогадів про В. В. Німчука 2018 року, тоді ж була зібрана частина коштів на реалізацію цього задуму.

За словами Віктора Симканича, у Довгому іменем академіка Василя Німчука вже назвали одну з вулиць, тому встановлення меморіальної дошки буде одним із низки запланованих заходів.

Медіацентр УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.