УніверТЕКА. Екскурсія Науковою бібліотекою УжНУ

У першому випуску серії відеоматеріалів про книгозбірню Ужгородського університету трохи зазирнемо за її лаштунки разом із заступницею директора бібліотеки Вікторією Воробець

Коли ви думаєте про університетську бібліотеку, якою вона постає у вашій уяві? Чи справді це лише місце, де зберігають старі книги? Вважаєте, що її може замінити мережа Інтернет?

Щоб розвіяти деякі вкорінені міфи, розпочинаємо серію відеоматеріалів про Наукову бібліотеку Ужгородського університету. Зазирнемо за лаштунки, покажемо її таємниці й скарби та спробуємо довести, що книгозбірня може бути цікавою і сучасною.

У першій серії на вас чекає екскурсія головним корпусом Наукової бібліотека УжНУ від заступниці директора Вікторії Воробець.

• Як зареєструватися на абонементі?
  • Яку інформацію можна отримати в інформаційно-бібліографічному відділі?
  • Що можна робити в читальній залі?
  • Які виставки проходять у відділі «Карпатика»?
  • Що приховує центральне книгосховище?

Відповіді на ці питання вже у першому випуску «Універтеки». Приємного перегляду!

Анастасія Лабик