УніверТЕКА. Відділ, що дихає віками

Завідувачка відділу рукописів, стародруків та рідкісних видань Наукової бібліотеки УжНУ Юлія Метелешко ознайомить із фондом, у якому працює

Продовжуємо серію відеоматеріалів про Наукову бібліотеку Ужгородського університету, який реалізується в межах дисципліни «Управління медіапроєктами».

У другому випуску нам вдалося пройти до відділу, що має обмежений доступ, і зануритися у світ старовинних книг.

Відділ рукописів, стародруків та рідкісних видань – справжня скарбниця університетської книгозбірні. Крім цього, він є найбільшою бібліотекою старовинних видань Закарпаття та частиною національного надбання України.

• Яка історія цієї частини бібліотеки?
  • Що за колекції представленні у фонді відділу?
  • Як дістати доступ до користування ними?
  • Як виглядають віртуальні виставки?
  • Які скарби приховують полиці відділу?

Про все це дізнаєтеся у другому випуску «УніверТЕКИ». Приємного перегляду!

Анастасія Лабик