Ужгородська молодь долучилася до благодійного нічного забігу

За результатами змагань визначили кращих серед чоловіків та жінок у трьох вікових категоріях, кожного з переможців нагородили грамотами і призами, а зібрані 450 грн передадуть на ліки нашим військовим

Ужгородська молодь долучилася до благодійного нічного забігу
В Ужгороді відбувся незвичний нічний забіг з ліхтариками Uzh Light Run, який мав на меті не лише пропаганду здорового способу життя, а ще й збір грошей на допомогу нашим військовим.

Денис Соболь

Організатор забігу голова ГО  «Молодіжні ініціативи Закарпаття» Денис Соболь розповідає: «Приємно, що до участі долучилися і дорослі, і діти. Хочемо показати такими заходами, що для того, аби допомагати іншим, не потрібно якихось надзусиль, – усе можна зробити цікаво і весело. Минулого року ми вже організовували такий забіг, але він був звичайним спортивним заходом. Цьогоріч зрозуміли, що можна ще й допомогти тим, хто цього потребує».

Валерій Найман

Поки учасники проходили реєстрацію, музичний супровід забезпечили хлопці з гурту «Way In Rye». Приємною несподіванкою стала участь працівників поліції, які теж вирішили позмагатися з ужгородцями на спритність.

Учасниці забігу

Кажуть: хочуть показати, що поліцейські – такі самі жителі міста і у вільний від роботи час вони радо долучаються до участі в різних заходах. Один з працівників Валерій Найман розповідає, що минулого року, ще до того, як став поліцейським, брав участь у цих змаганнях. А тепер прийшов не сам – ще з трьома колегами.

Учасники чіпляють номерки, прикрашають себе неоновими браслетами, розминаються, а між тим не забувають кидати пожертви до скриньки від Руху підтримки закарпатських військових.

Наталія Шозда

До участі в забігу долучилася й студентка факультету здоров’я людини Наталія Шозда. Дівчина ділиться: «Захоплююся спортом, тож такий цікавий захід не могла пропустити. Виступаю в категорії 19–29. Зізнаюся, думала, що дистанція буде довшою. Цікаво спробувати свої сили, а ще це весело і цікаво».

За результатами змагань визначили кращих серед чоловіків та жінок у трьох вікових категоріях, а кожного з переможців ще й нагородили грамотами та призами.

Насамкінець оголосили, що вдалося зібрати 450 гривень, які буде передано на ліки нашим військовим.

Ксенія Шокіна