Ужнівці влаштували весняне прибирання території університету на Бамі
У рамках акції «За чисте довкілля» представники геофаку садили кущі, інженери – підрізали яблуню, а філологи двох факультетів зібрали сміття з прилеглої до університету території: від зупинки до гуртожитків
Також до акції долучилися студенти інших факультетів, розташованих не в головному корпусі вишу.
«Намагаємося в рамках акції «Чисте довкілля» повністю впорядкувати територію вишу, аби гості, що приїздять до нас, бачили чистоту, та й самим приємно жити в прибраному. Добре попрацювали всі, що дуже тішить Захід для УжНУ є традиційним: кожен рік прибираємо всі території нашого університету, не лише ті, що біля головного корпусу. Вважаю, акція є корисною і потрібною», – розповідає проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма.
Декан інженерно-технічного факультету Іван Туряниця також разом зі студентами долучився до акції: «Насамперед такі події – це екологічне виховання, плекання любові до природи, до дерева. Я вважаю, що люди, котрі беруть участь у таких заходах, є справжніми патріотами, бо прибирання – це любов до довкілля, свого краю загалом. Той, хто прибирає, здебільшого ніколи не смітить і цінує працю іншого».
Також Іван Іванович згадав про алею каштанів перед вишем, яку, до слова, теж посадили інженери. Між деревами росте молода яблуня, за якою студенти ІТФу доглядають.
Студенти факультету іноземної філології прибирали із неабияким ентузіазмом – постійно усміхалися та жартували.
Заступник декана ФІФу Оксана Дацьо зауважила: «Присутні тут студенти виявили бажання долучитися до прибирання рідного університету. Безперечно, це дуже хороша акція. Студенти зближуються між собою, спілкуються, жартують. Їм подобається таке. Радію, що наші вихованці люблять працювати ☺».
Молодь теж задоволена акцією, адже має можливість більше часу провести на природі та познайомитися з колегами з інших факультетів.
Ольга Мочан, четвертокурсниця українського відділення філфаку, теж долучилася до впорядкування університеетського довкілля. Дівчина рада таким акціям і розповідає: «Дуже важливим для нас є збереження навколишнього середовища. Приємно заходити на територію вишу й бачити чистоту. Також додам, що така колективна праця об’єднує студентів, дозволяє бодай ненадовго змінити вид діяльності, перемкнутися з навчальних буднів і поєднати приємне з корисним. А ще – це знайомства з новими людьми».
Ужнівці плідно попрацювали, привівши до ладу всі прилеглі до університету території, і залишилися задоволеними процесом.
фото Віталія Завадяка