Вітаємо майбутніх програмістів Андрія Симкіна, Василя Меренича, Дмитра Майора та їхніх тренерів ‒ Олександра Міцу й Сергія Вапнічного!

Дмитро Майор, Андрій Симкін, Василь Меренич з тренером Сергієм Вапнічним та призами :)
Дмитро Майор, Андрій Симкін, Василь Меренич з тренером Сергієм Вапнічним та призами 🙂
Змагання потроху повертаються в життя студентів. Правда, в онлайн-режимі. Але здобувачі освіти активно беруть у них участь. Особливістю олімпіадних змагань є те, що, попри творчий характер завдань, учасникам для їх розв’язання потрібно добре знати всі теми (а їх дуже багато) предметної галузі.

Ужнівці перемогли в номінації «Краща команда першокурсників» на Кубку університету КаразінаКращі команди України мали змогу в неділю, 21 лютого, позмагатися за Кубок університету Каразіна. Приємно, що в номінації «Краща команда першокурсників» переміг гурт Ужгородського університету UzhNU_3yagoda – у складі Андрія Симкіна, Василя Меренича, Дмитра Майора (тренери ‒ Олександр Міца та Сергій Вапнічний). Спеціальність 122 «Комп’ютерні науки» уже впродовж семи років традиційно забезпечує знаннями найвищого ґатунку своїх студентів. Це відповідно додає до скарбнички університету велику кількість нагород найвищого рівня.

Відзначимо, що в номінації «Краща команда корифеїв» переміг колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а  «Кращою командою школярів» став гурт Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія».

Деталі – за посиланням.

За інформацією факультету інформаційних технологій