УжНУ збирає кошти на придбання кисневого концентратора для лікарні

УжНУ збирає кошти на придбання кисневого концентратора для лікарні

Тут не буде пафосних слів і згущування фарб. Бо нині доводити існування коронавірусу й серйозність ситуації вже не потрібно. Хворим на COVID-19 закарпатцям бракує кисню – це факт. Тепер потрібно згуртуватися і допомогти медикам і лікарням. Тому Волонтеріат УжНУ спільно з Асоціацією студентів і випускників економічного факультету оголошує збір коштів, щоб придбати бодай один кисневий концентратор для Ужгорода.

В УжНУ навчається і працює майже 17 тисяч осіб. Університет за 75 років став рідним для десятків тисяч людей.

Тож якщо кожен із нас відмовиться, скажімо, від однієї чашки кави, зможемо врятувати десятки, а то й сотні життів. Коли ще об’єднуватися проти спільної проблеми, як не тепер?

Ціна питання порятунку людських життів – близько 40 тисяч гривень. Не сподівайся на інших. Внеси свою лепту у боротьбу з COVID-19 першим.

Кошти збираємо на банківський рахунок:

• Найменування отримувача: АСВЕФ УЖНУ
  • Код отримувача: 41144795
  • Рахунок у форматі відповідно стандарту IBAN: UA633052990000026003043603475
  • Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
  • Призначення платежу: Благодійний внесок

або на карту асоціації в Приватбанку

Медіацентр УжНУ
1 Коментар
  1. Микола Віталійович каже

Скажіть, будь ласка, чи зібрали вже всю суму на концетратор? Чи актуально ще надсилати гроші?