УжНУ – за тиждень (30 травня – 3 червня )

Випуск 10

УжНУ – за тиждень (30 травня – 3 червня )
У черговому випуску підсумків університетського тижня:

0:24 – Рада молодих учених УжНУ переобрала собі очільника та вирішила деякі питання дальшої діяльності.

2:06 – Юрфак долучився до Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права» – спеціальними призами.

4:11 – У конкурсі стартапів змагалося 19 студентських проектів. Саму ідею інноваційного підходу до початку бізнесової діяльності запозичили з  Європи, де молодь сама створює собі робочі місця.

8:43 – Напередодні професійного дня медійники вчергове змагалися за обласний Кубок журналіста. У міні-футбольних баталіях збірна медійних підрозділів університету задніх не пасла.

10:29 – Вітання колегам-журналістам з нагоди професійного свята – від очільників медійних підрозділів Ужгородського університету.

У студії – Мирослава Гараздій.
Камера – Віталій Завадяк, Роберт Папп, Євген Оборевич.
Графіка і дизайн – Валерій Ковач, Джесіка Вайда,
відеомонтаж – Віталій Завадяк, Олександр Балега, Джесіка Вайда.
У підготовці програми також брали участь Антоніна Чундак, Антоніна Корнута, Олександр Курта