В Ужгороді відбувся фестиваль сімейного відпочинку «Майся фест»

Цьогоріч організатори запропонували концертну програму, розваги для дітей, спортивні змагання, аквагрим, зумбу, майстер-класи, фудкорт та інші втіхи

В Ужгороді відбувся фестиваль сімейного відпочинку «Майся фест»

Провести вихідні на свіжому повітрі в колі близьких – саме для цього створений «Майся фест». Концертна програма, розваги для дітей, спортивні змагання, аквагрим, зумба, майстер-класи, фудкорт та інші втіхи цьогоріч запропонували організатори фестивалю, що відбувся в Боздоському парку 5–6 травня.

«Все, що може бути в травні у парку, має бути на Майся фесті», – твердить концепція заходу. Справді: організатори подбали як про дорослих, так і про малечу – аби кожен міг знайти заняття до душі.

Свою продукцію на фестивалі представили винороби й бджолярі, гості мали нагоду скуштувати смачну вуличну їжу, а естетично потішити душу допомагали майстри генд-мейду. Свої локації мали й волонтери Руху підтримки закарпатських військових та зоозахисна організація «Барбос».

Ксенія Шокіна