Побачило світ видання «Державно-конфесійне право: довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук в Україні (1991–2017 рр.)»

Упорядник – директор Науково-дослідного інституту державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, доцент кафедри міжнародного права юридичного факультету УжНУ

Вийшло з друку нове довідникове видання «Державно-конфесійне право: довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук в Україні (1991–2017 рр.)».
Державно-конфесійне право: довідник захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук в Україні (1991–2017 рр.) [Текст] / упоряд. Білаш О. В. (архімандрит Євфросин). – Ужгород : Видавництво Олександри Гаркуші, 2018. – 260 с. ISBN 978-617-531-177-6

Довідник, що нещодавно побачив світ під егідою юридичного факультету Ужгородського університету та Українського товариства церковного та канонічного права, містить інформацію про захищені в Україні протягом 1991–2017 рр. дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук з проблематики державно-конфесійного права та державно-церковних відносин.

Видання містить три покажчики: алфавітний, предметний і хронологічний, у яких наводяться загальні списки дисертаційних досліджень, основні дані (дата захисту, місце захисту, науковий керівник або науковий консультант дисертанта) та анотації до дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора юридичних наук.

Олександр Білаш

Книга розрахована на науковців, викладачів (наукових керівників), аспірантів, студентів – усіх, хто цікавиться розвитком державно-конфесійного права, історією державно-церковних відносин в Україні.

Упорядник видання – Олександр Білаш (архімандрит Євфросин), доктор теології, кандидат юридичних наук, доцент, директор Науково-дослідного інституту державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, доцент кафедри міжнародного права юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Рецензенти: Дмитро Бєлов – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного права та порівняльного правознавства ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Ярослав Лазур – доктор юридичних наук, доцент, декан юридичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».