В УжНУ стартувало святкування 74-ї річниці вишу

Відзначати день народження альма-матер студенти почали з мініконцерту у фоє головного навчально-лабораторного корпусу університету

Ужгородський національний університет зустрів свою сімдесят четверту осінь. Відзначати день народження альма-матер студенти почали святковим мініконцертом у фоє головного навчально-лабораторного корпусу.

В УжНУ стартувало святкування 74-ї річниці вишуВ УжНУ стартувало святкування 74-ї річниці вишуПубліку розважав ведучий Віктор Дуфинець — випускник економічного та юридичного факультетів. Програма виявилася насиченою музичними виступами.

В УжНУ стартувало святкування 74-ї річниці вишуСтудентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв Віталіна Шийка та Лілія Хрипта потішили запальними українськомовними піснями. А третьокурсник Володимир Луцький своїм майстерним виконанням спонукав присутніх підспівувати йому «Червону руту». Не бракувало й лірики: студент-медик Джейкоб Джей Шрок, який виступає під псевдонімом Джейшуа, виконав дві англомовні пісні.

У день народження заведено дарувати подарунки. Тож насамкінець провели веселий конкурс. Учасники вигукували назву свого факультету, а також намагалися заспівати акапельно. За старання всі отримали на згадку блокноти й кухлики з символікою альма-матер.

Урочисте святкування річниці університету відбудеться о 14:00 в конференц-залі ректорату під час розширеного засідання Вченої ради. Стежте за публікаціями Медіацентру.

Ольга Брайлян,
фото Віталія Завадяка