В УжНУ завершується масштабний науковий форум про Голокост на Закарпатті

Триденна Міжнародна конференція «Від Голокосту кулями до Аушвіцу: регіональні виміри остаточного рішення» зібрала учених з 11 держав світу

Упродовж 16–18 червня в Ужгородському університеті триває масштабний науковий форум – Міжнародна конференція «Від Голокосту кулями до Аушвіцу: регіональні виміри остаточного рішення» («From “Holocaust by Bullets” to Auschwitz. Regional Dimensions of the Final Solution»), організаторами якої, крім нашого вишу, є також Теологічний коледж Джона Уеслі (Будапешт, Угорщина), Університет Солсбері (США) та Єврейський музей «Галіція» (Краків, Польща).

Участь у заході беруть учені понад десятка держав світу. Трохи більше – у відео.

Олександр Балега