Вчена рада затвердила ліміт стипендіатів і рекомендувала претендентів на іменні стипендії

45 % студентів УжНУ, які навчаються за кошти держбюджету, отримуватимуть академічну стипендію

24 січня Вчена рада УжНУ затвердила ліміт стипендіатів на призначення академічної стипендії на ІІ семестр 2018/2019 навчального року.

Стипендії отримуватимуть 45 % контингенту студентів, які навчаються на державне замовлення.

До того ж на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені В’ячеслава Чорновола та Михайла Грушевського рекомендовано кращих студентів університету, відмінників, активних у науковій та громадській діяльності.

Серед кандидатів на призначення академічних стипендій Президента України на ІІ семестр 2018/2019 навчального року:

• студенти 1-го року навчання ОС «Магістр» — Михайло Бокоч («Психологія») та Мирослав Лавренюк («Лісове господарство»);
  • другокурсниця спеціальності «Філологія» Марія Воєводіна;
  • студентка 4-го курсу напряму підготовки «Філологія» (ОПП «Мова та література (англійська)») Олена Нодь.

На призначення іменної стипендії імені В. Чорновола рекомендували другокурсницю спеціальності «Журналістика» Вікторію Кенідру, а на стипендію імені М. Грушевського — третьокурсницю спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Валентину Тимко.

Кандидатуру студентки 3 року навчання спеціальності «Хімія» Віолетти Скраль запропонували на призначення стипендії Кабінету Міністрів України.

Крім того, члени Вченої ради розглянули конкурсні й атестаційні справи, схвалили ліцензійні справи та список голів екзаменаційних комісій, затвердили зміни до навчальних планів, проголосували за розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів університету на вкладних рахунках банків.

Чергове засідання Вченої ради вишу заплановане на 28 лютого.

Ольга Брайлян