На ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед призерів і ужнівці

З 49 команд-учасниць колективи Ужгородського університету вибороли 2, 4, 7, 11, 12 та 17 місця

0 1 272
У ці вихідні на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. У змаганні взяли участь 49 найкращих студентських команд із Львівщини, Івано-Франківщини, Рівненщини, Волині та Закарпаття, які стали переможцями І етапу.
Команди УжНУ

За результатами змагань колективи з Ужгородського університету посіли такі місця:

Місце Команда Факультет Кількість розв’язаних задач
2 UzhNU_Machata (Меренич, Лошак, Гроскопф) Факультет інформаційних технологій 7
4 UzhNU_TroubleMakers (Товтин, Піцура, Трофименко) Факультет інформаційних технологій 7
7 UzhNU_Div0 (Фейса, Сливка, Мілюченко) Факультет математики та цифрових технологій 6
11 UzhNU_Kowalski_Analysis (Задорожний, Симкін, Стегура) Факультет інформаційних технологій 4
12 UzhNU_AAA (Капустяк, Гаврилов, Левченко) Факультет інформаційних технологій 4
17 UzhNU_Amigusi (Попович, Микита, Параска) Факультет інформаційних технологій 3

Тобто з 49 команд-учасниць ужнівці вибороли 2, 4, 7, 11, 12 та 17 місця. Повну таблицю результатів можна переглянути за посиланням.

Тренують команди факультету інформаційних технологій  Олександр Міца та Сергій Вапнічний, а учасників факультету математики та цифрових технологій – Юрій Андрашко.

Під час заходу була оголошена повітряна тривога, тому певний час учасники розв’язували задачі прямо у бомбосховищі.

Наразі вирішується, де буде підведено риску щодо учасників наступного етапу, який є півфіналом світової першості з програмування. Відбудеться він 8–9 грудня цього року. Побажаємо нашим студентам гідно представити наш університет на наступному етапі й потрапити у фінал першості світу!

За інформацією оргкомітету