Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Кафедра військової підготовки УжНУ організувала навчально-військовий вишкіл

Охочі співробітники і студенти Ужгородського університету мають змогу пройти підготовку з курсів «Вогнева підготовка» та «Стрілецька зброя»

0 310

Кафедра військової підготовки УжНУ організувала навчально-військовий вишкіл

Відповідно до закону України «Про основи національного спротиву», з 1 березня викладачі кафедри військової підготовки розпочали заняття для охочих співробітників і студентів Ужгородського університету з навчально-військової підготовки. Ідеться про курси «Вогнева підготовка» та «Стрілецька зброя».

Заняття організовано для сприяння обороні України через максимально широке залучення громадян до дій, спрямованих на воєнну безпеку, суверенітет і територіальну цілісність держави, стримування і відсіч агресії.

Заняття тривають щоденно з 9 до 11 години.

Крім того, кафедра військової підготовки пропонує викладачам і студентам університету, а також українцям, що постраждали від війни з Росією та були змушені покинути домівки, психологічну допомогу.

Щоденно на кафедрі чергує завідувач кафедри військової підготовки, кандидат психологічних наук Василь Олійник та завідувачка лабораторії психології, військова психологиня Софія Марчук.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.