Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам

Спартакіадну естафету переймають шахи, змагання з яких відбудуться вже завтра, 22 лютого, в СК «Буревісник»

0 527
За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам
Минулого тижня в спорткомплексі «Буревісник» відбувся шашковий турнір, котрий став другим етапом у рамках Х загальноуніверситетської спартакіади серед викладачів і співробітників УжНУ. Нагадаємо стартували цьогорічні змагання з бадмінтону.

За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам

Цього сезону помірятися вправністю за клітинковою дошкою прийшло 11 команд, що на дві менше, ніж торік.

За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам

Аркадій Ворович

Головний суддя змагань кандидат у майстри спорту з шахів, віце-президент обласної федерації з шахів Аркадій Ворович ознайомив учасників із регламентом: «Змагання відбуватимуться за швейцарською системою. Турнір триває 5 турів. Оскільки для однієї з команд пари не вистачає, то вона пропускатиме тур, але їй автоматично зараховується 1.5 очка. Після кожного туру – жеребкування, за яким лідери змагаються з лідерами, аутсайдери – з аутсайдерами».

Зі старту лідерство захопили фізики. Вони впевнено відіграли у всіх п’яти турах, зазнавши поразки лише в одній партії. Скласти їм конкуренцію намагалися хіміки, економісти та ІТ-шники, проте дива не сталося. Фізики, набравши 11 очок, здобули «золото» турніру, випередивши найближчих переслідувачів на 1.5 бала.

За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам

Переможці

«У нас сьогодні оновлена команда. Заявили хлопців, які ще не брали участі в цьому виді спартакіади. Суперники виявилися сильні, але, програвши лише одну партію, ми довели, що цього року таки найсильніші», – розповідає капітан чемпіонів, старший викладач Василь Біганич.

Другими у підсумку стали викладачі хімічного факультету, які бронзових призерів також випередили на 1.5 бала.

Третє місце, як і торік, посіли економісти. Правда, до фінішу прийшли з 8 очками разом із шашкістами факультету інформаційних технологій, утім мали кращий підсумковий коефіцієнт. Між іншим, у складі їхньої команди знайшлося місце й представниці слабкої статі, котрих на турнірі загалом було тільки 4.

«Я не вперше змагаюся у цьому виді спартакіади, і чоловіки, котрі завжди грають у шашковому турнірі, вже трохи знають мій рівень й іноді, думаю, побоюються ☺). Якщо серйозно, цього року я не надто добре виступила, адже торік виграла всі 5 партій, а цього лише 2 перемоги та 2 нічиї, ну й  поразка. Але загалом цікаво і приємно змагатися з чоловіками. Особливо з галантними: коли я виграю, то дякують, а коли програю, просять вибачення ☺», – розповідає кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і банківської справи Ніна Пойда-Носик.

Решта команд у турнірній таблиці розмістилася так:

4 місце – факультет інформаційних технологій;
5 – факультет здоров’я і фізичного виховання;
6 – факультет туризму та міжнародних комунікацій;
7 – факультет історії та міжнародних відносин;
8 – медичний факультет;
9 – філологічний факультет;
10 – кафедра військової підготовки;
11- природничо-гуманітарний коледж.

За шашковою дошкою спартакіади не знайшлося рівних викладачам-фізикам

Призерів нагородили грамотами і медалями, а чемпіонам вручили кубок. Спартакіадну естафету переймають шахи, змагання з яких відбудуться вже завтра, 22 лютого, в СК «Буревісник».

Юрій Піясюк
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.