Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На філфаку відзначили День рідної мови

Ініціативна молодь підготувала тематичні флаєри та вітальні листівки, які дарували кафедрам, деканату й студентам

0 396
На філфаку відзначили День рідної мови
На філфаку відзначили День рідної мови
Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Свято було запроваджено ЮНЕСКО ще 1990 року на захист мовної й культурної багатоманітності.

В Україні цей день відзначається з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов нацменшин України Президент підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.

На філфаку відзначили День рідної мови

Наталія Венжинович

Вже традиційно День рідної мови святкують і філологи УжНУ. Цьогоріч ініціативні студенти, а саме Марія Якубишин, Світлана Тодер, Марія Кондрич та першокурсники філфаку, підготували тематичні флаєри та вітальні листівки, які дарували кафедрам, деканату й студентам. Також Марія Якубишин змонтувала серію слайдів для факультетської плазми, на яких ідеться про історію свята.

Доцент філфаку Наталія Венжинович, ініціаторка заходу, розповідає, що дуже втішена тим, наскільки щиро студенти відгукнулися на пропозицію відзначити цей день. «Я нагадала про свято, а студенти зробили все інше: самостійно підготували всі матеріали, поширювали. Вдячна їм за це.

День рідної мови – це привід звернути увагу на проблеми української мови. Адже мова – ідентифікатор нації, і нині, у такий складний для України час, треба про це говорити, нагадувати. Тож я рада, що ми долучилися до такого важливого заходу», – поділилася Наталія Федорівна.

Галина Кришінець
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.