Всеукраїнська школа програмування завершилася Кубком пам’яті видатних педагогів

Юні айтівці вкотре довели, що вміють і наполегливо навчатися, й активно відпочивати

Як ми вже повідомляли, з 12 січня в Берегові тривала ІІ Всеукраїнська зимова школа з програмування, у якій брали участь студенти 6 українських університетів та учні з 8 областей України.

Навчання під час школи було дуже інтенсивним: учасники, поділені на 3 ліги (залежно від рівня знань), щодня впродовж вісьмох годин слухали лекції та розв’язували задачі. Такий підхід (уже традиційний) дає змогу ґрунтовно розглянути одну тему з програмування на день у кожній лізі. Найбільш успішних учасників лектори щодня відзначали символічними солодкими подарунками.

Однак юні програмісти вже вкотре доводять, що вони не тільки наполегливо навчаються, а й активно відпочивають: упродовж школи було проведено три спортивні турніри – з настільного тенісу, шашок і волейболу.

Під час школи також відбулося кілька змагань із програмування. Перше – контест за підтримки професора з Азербайджану Михайла Медведєва, який виділив кошти для нагородження переможців і підготував завдання.

Екскурсію Береговом для всіх охочих провів Максим Адаменко. Організатори школи вдячні професору УжНУ Федору Шандору за сприяння в пізнанні туристичних родзинок краю.

Школа стала також майданчиком, де налагодили співпрацю представники різних навчальних закладів України.

ІІ Всеукраїнська зимова школа з програмування завершилася 19 січня Кубком пам’яті Теодора Заркуа та Сергія Матвійчука – видатних педагогів, які мали тісні контакти з колегами з Ужгородського університету.

Теодор Заркуа з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та професором Олександром Міцою

Результати змагання такі:

Анастасія Товтин Ужгород
Олександр Страхаль Одеса

Повна таблиця результатів – за посиланням.

Допомагала з призами для цього змагання ІТ-компанія «SoftServe». Вручав їх представник цієї компанії Михайло Клименко.

Це, до слова, єдина школа, на якій записують лекції і розбори задач у вищій лізі для дальшого поширення серед спільноти програмістів (https://www.youtube.com/@UzhhorodCodeSchool).

Організатори ІІ Всеукраїнської зимової школи з програмування дякують за підтримку компанії «Huawei», а також Закарпатському обласному благодійному фонду «Едельвейс» – в особі професора Володимира Химинця.

За інформацією доцента кафедри журналістики УжНУ
Василя Шарканя