За підтримки польських спонсорів на факультеті міжнародних відносин обладнали комп’ютерний клас

Меценат із Польщі Владислав Гжещук допомагає українцям уже не вперше

8 серпня факультету міжнародних відносин УжНУ офіційно передали 17 комп’ютерів, які подарував спонсор з Польщі Владислав Гжещук. Комп’ютерну техніку пан Владислав привіз особисто, а декан факультету Микола Палінчак та завкафедри теорії та практики перекладу Іван Зимомря влаштували екскурсію підрозділом і нагородили мецената грамотою.

Владислав Гжещук

Грамота

Пан Владислав розповідає, що давно співпрацює й товаришує з факультетом міжнародних відносин УжНУ, тому вирішив надати підрозділу адресну допомогу. «З паном деканом і професором Зимомрею маю давні контакти, ми зустрічаємося і співпрацюємо. Україна й українська молодь близька моєму серцю, і та допомога, яку можу надати, хоч і невелика, але від щирого серця. Сподіваюся, що ваша молодь буде освіченою й творитиме майбутнє своєї країни», – каже Владислав Гжещук.

Така допомога від Владислава Гжещука не перша – він часто сприяє українським сім’ям, котрі потребують допомоги, по всій нашій країні.

Микола Палінчак

Декан факультету Микола Палінчак додає: «Наші студенти вже вивчають польську мову, тепер плануємо відкрити Центр польської культури, почесним президентом якого стане пан Владислав Гжещук. Ця установа займатиметься різними питаннями: наприклад, гуманітарною допомогою дитбудинкам, поширенням польської культури й досвіду в нас».

Крім цього, вже цього року польська сторона готова прийняти на фірму «Brökelmann Group» на оплачувану практику наших студентів-міжнародників як менеджерів, логістів з можливістю дальшого працевлаштування.

Ксенія Шокіна