Закарпатська ІТ-компанія PettersonApps розпочала співпрацю з факультетом інформаційних технологій УжНУ

Днями декан ФІТ Ігор Повхан та CEO ІТ-компанії PettersonApps Олег Островерх підписали меморандум про співпрацю в галузі науково-освітньої та інноваційної діяльності.

Основними завданнями співробітництва є реалізація освітніх проєктів для ефективного розвитку ІТ-сфери в регіоні та Україні загалом; надання студентам Ужгородського університету можливості проходження практики й стажування, а також перспектив дальшого працевлаштування в ІТ-компанії.

Після підписання меморандуму сторони домовилися про підготовку плану-графіку подій, які будуть реалізовуватися в співпраці між ІТ-компанією PettersonApps та УжНУ.

За інформацією факультету інформаційних технологій