Біологи УжНУ ділилися напрацюваннями з угорськими колегами

Студенти, аспіранти й викладачі біофаку гідно представили результати власних досліджень на 45-й ювілейній конференції молодих учених в Ніредьгазькому університеті

Триває співпраця між біологічним факультетом УжНУ та Ніредьгазьким університетом. На запрошення угорських колег, студенти, аспіранти й викладачі біофаку гідно представили результати власних наукових досліджень у рамках 45-ї ювілейної конференції молодих учених. У форумі взяли участь доценти М. Кривцова й А. Колесник, аспіранти М.Білкей і Т. Гедзур, студенти О. Білак, О. Колесник.

Доповіді учасників окреслювали питання екології, фізіології та атимікробних властивостей лікарських рослин, поширення антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів у системі «людина – навколишнє середовище», міграції та акумуляції важких металів у трофічних ланцюгах живлення, екологічні й мікробіологічні аспекти культивування енергетичних рослин.

Під час конференції

Варто зауважити, що зустрічі й обмін науковими здобутками між ученими країн стали вже традиційними.

Відбулася зустріч і з ректором Ніредьгазського університету, під час якої було досягнуто домовленостей щодо розширення спектру напрямків транскордонних наукових досліджень.

Плідно попрацювавши, наша делегація гарно провела час на екскурсії містом.

Вл. інф.