День студента в УжНУ розпочали відзначати з інтелектуального поєдинку

Переможець студентського турніру – команда ФСН – поступилася у фіналі збірній викладачів

Під час гри
Тиждень студента розпочався в Ужгородському національному університеті з інтелектуальних «боїв» – брейн-рингу, де змагалися представники всіх факультетів і навіть викладачі.
Ігор Король

Урочисто захід розпочав проректор УжНУ Ігор Король, котрий зауважив: День студента буде 17 листопада, але в Ужгородському університеті святкові заходи передбачені протягом тижня. «Ми побачимо, хто сильніший, хто швидше реагує: фізики чи лірики, адже боротьба між ними давня і традиційна», – зауважив Ігор Іванович, побажавши присутнім гарного вечора, задоволення від гри й, звичайно, перемоги.

Вікторія Микулянець

До вітань студентів долучилася й голова студради УжНУ Вікторія Микулянець.

Для початку учасникам пояснили правила: між собою змагаються по дві команди, визначені попереднім жеребкуванням; на обговорення запитань відводилося 40 секунд. Якщо ж факультетські збірні не давали правильних відповідей, запитання переходило до залу й глядачі мали змогу отримати солодкі призи за правильні твердження.

Після першого туру кількість команд зменшилися, адже далі проходили тільки факультети, що перемоги в своїх раундах. Із сімнадцяти підрозділів УжНУ й збірної Природничо-гуманітарного коледжу продовжити гру змогли медики, хіміки, біологи, іноземні філологи, туристи, а також ФСН, факультети здоров’я та фізичного виховання, історії та міжнародних відносин, інформаційних технологій і ПГК. Поступово учасники відсіювалися, й до фіналу дійшли лише найсильніші – факультет суспільних наук. Варто зауважити, що гра виявилася насичена, мали місце навіть дискусії з приводу коректності певних запитань, поставлених ведучим.

День студента в УжНУ розпочали відзначати з інтелектуального поєдинку
Факультетські команди прийшли підтримати і вболівальники
Збірна викладачів

Найважчим рівнем став завершальний: команда-переможець мірялася інтелектом із викладацькою збірною. Останню представляли Роман Славік (доцент географічного факультету), Андрій Сойма (викладач біофаку), Вадим Рошканюк (доцент юридичного факультету), Михайло Кляп (викладач факультету інформаційних технологій) та Юрій Ходанич (викладач факультету суспільних наук).

Викажу вам секрет: викладачі готові були навіть поступитися першим місцем на користь студентів, однак в результаті впевнено здобули перемогу.

Та наприкінці брейн-рингу всі були задоволені: чимало глядачів поверталися додому з солодкими презентами, команди-фіналісти отримали фірмові пам’ятні дарунки від університету, а ФСНівці навіть здобули символ мудрості – статуетку сови, яка нагадуватиме, «ко туй май розумний».

Переможці цьогорічного брейн-рингу
Катерина Хижняк