Четвер, 27.04.17, 04:26 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

Факультет туризму та МК відвідали колеги з Чеської Республіки

5–8 вересня на базі факультету туризму та міжнародних комунікацій відбувся міжнародний воркшоп на тему «Українсько-чеське туристичне надбання».

Такий захід став уже доброю традицією співпраці кафедр туристичної інфраструктури та сервісу – УжНУ і туризму – Політехнічного університету м. Їглави (Чеська Республіка). У травні цього року туризмознавці УжНУ (10 студентів та двоє науково-педагогічних працівників) відвідали колег у Їглаві, а у вересні – прийняли чеську делегацію в Ужгороді.

На зустрічі з Денисом Маном

У рамках воркшопу гостям було запропоновано насичену програму, розроблену доцентом Галиною Кіш та старшим викладачем Богданою Носою. Організовано робочі зустрічі з керівництвом університету та факультету, на яких обговорено перспективи розширення співпраці між вишами.

Під час візиту до Закарпатської ОДА директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман ознайомив студентів з основними особливостями розвитку туризму на Закарпатті, а начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Рената Мойш-Шіман розповіла про міжнародну співпрацю краю, у тому числі у сфері туризму.

Також учасники воркшопу відвідали визначні туристичні об'єкти області. Окрім екскурсій Ужгородом, організовано туристичні поїздки до озера Синевир, села Колочави, Мукачівського замку «Паланок». Захопливу мандрівку для гостей влаштував професор УжНУ Федір Шандор на території санаторію «Карпати» та туристичного комплексу «Воєводино».

На завершення студенти двох вишів презентували свої спільні напрацювання з визначених напрямів.

Кафедра туристичної інфраструктури та сервісу УжНУ висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу

Міжнародні контакти | 13.09.16 | Додав Г_Кришiнець | 535 | 0.0/0
Теги: Факультет туризмі та МК, співпраця, Їглава, кафедра ТІС, екскурсії, воркшоп

Долучайся!