П`ятниця, 23.06.17, 13:20 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Факультет міжнародних економічних відносин відвідав генконсул Угорщини в Ужгороді
Під час лекції

Днями на запрошення керівництва факультету міжнародних економічних відносин підрозділ відвідав генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла. Дипломат виступив з надзвичайно цікавою й актуальною лекцією для студентів – говорив про кібер-війну та дипломатію.

Тож молодь дізналася чимало корисного про роль і місце дипломатії в сучасному світі, а також про особливості розвитку інформаційного простору на початку ХХІ століття. Студенти поповнили свої знання і щодо актуальних міжнародних дискусій і суперечок, пов’язаних із інформаційним впливом, глибше зрозуміли значення і роль кібер-війни в нинішньому світі.

Окрім цього, гість мав зустріч з деканом факультету міжнародних економічних відносин Миколою Палінчаком та завідувачем кафедри міжнародної політики Аленом Пановим. У розмові сторони обговорили аспекти майбутньої співпраці між консульською місією та факультетом МЕВ.

Зокрема, йшлося про розширення кола іноземних мов, які вивчають студенти, зокрема можливості запровадження до навчального процесу угорської мови. У цьому контексті дійшли згоди щодо сприяння угорської сторони у забезпеченні матеріально-технічної бази – підготовки лінгвістичного кабінету на факультеті міжнародних економічних відносин.

Співпраця цього університетського підрозділу з угорським Генконсульством є традиційною, адже саме на базі останнього проводяться регулярні практичні заняття курсу «Дипломатична і консульська служба». Також колеги-дипломати відвідують факультет МЕВ, мають практичні зустрічі зі студентами.

І цього разу молодь залишилася задоволеною: завдяки лекції отримали багато цікавої інформації, яку зможуть використати в майбутньому.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин УжНУ

Теорія і практика | 19.02.17 | Додав Г_Кришiнець | 266 | 5.0/1
Теги: студенти, генеральний консул, факультет міжнародних економічних в

Матеріали близьких рубрик