П`ятниця, 26.05.17, 18:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Раціональні математики знайшли містичне «вікно» в геловінське потойбіччя ☻

Хоч свято нечистої сили вже позаду, на математичному вирішили створити тематичну фотозону: від суботи пар не було, тому продовжили святкувати в середу. На один день матфак перетворився на моторошне і містичне місце...

Прийда з геловінського мороку бере... неслухняних ;)

Креативні математики вже не вперше створюють місце для оригінальних фотографій – започаткували таку традицію торік. Тепер вирішили звичаї підтримувати й вигадали страшенно привабливе місце для фото на геловінську тематику.

Ідею подала третьокурсниця Оксана Михайлишин, а далі задум підхопив факультетський актив. Декорації для містичного куточка збирали цілим факультетом: хтось знайшов тканину, хтось привіз із дому гарбуз… Втілювали задум в життя з десяток ентузіастів, а фотографій наробив увесь факультет.

Діма Койтюк

Один зі співорганізаторів Діма Койтюк каже, що оздоблення поділили між собою і кожен відповідав за свою частину: вирізання гарбузів, оформлення містичного «вікна» в потойбіччя, драпірування фотозони тощо.

Популярність фотозона мала впродовж усього дня і навіть під час пар. Викладачі також залюбки фотографувалися зі студентами та містичною фігурою в чорному (хто був під мантією – нехай залишиться таємницею, покритою мороком;) ).

Святкування Геловіну – справа кожного, багато хто ставиться до цього негативно. Утім, як стверджує Діма, противників Геловіну по-математичному не було – всі охоче фотографувалися. «Сподіваюся, найближчим часом ми знову зможемо порадувати наших студентів чимось подібним», – додає хлопець.

Як зізнаються вигадники, так студентські будні набувають нових барв, а й без того дружний колектив зближується ще більше. Живіть і ви яскраво!

Ксенія Шокіна,

фото Асі Свид