Міжнародний консорціум університетів розширюється

Наразі учасниками консорціуму є 15 вишів – щойно долучилися Донецький національний університет ім. Василя Стуса та Національний університет «Острозька академія»

Міжнародний консорціум університетів розширюється
18 жовтня під час другої конференції Міжнародного консорціуму університетів відбулося підписання Меморандуму про приєднання до структури: до співпраці із 15-ма університетами Європи долучилися ще два українські виші – Донецький національний університет ім. Василя Стуса та Національний університет «Острозька академія».

Документ підписали проректор Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк, ректор Донецького національного університету ім. Василя Стуса Роман Гринюк, а також дійсні члени консорціуму – ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та інші присутні ректори.

Міжнародний консорціум університетів розширюється

Наразі учасниками консорціуму є 15 вишів – Ужгородський національний університет, Поморська академія у Слупську, Євразійський національний університет ім. Гумільова, Західний університет ім. Васіле Голдіша, Університет Бабеш-Бояї (Румунія), Братиславський економічний університет, Університет ім. Миколаса Ромеріса, Вища школа бізнесу – Національний університет Люїса, Мукачівський державний університет, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, Український католицький університет, Житомирський державний університет імені І.Франка, Карпатський університет імені Авґустина Волошина.

Консорціум має на меті налагодження і координацію міжінституційної співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності у національному та міжнародному масштабах. Серед основних напрямів роботи – академічна мобільність студентів, докторантів, викладачів; розробка спільних освітніх та освітньо-наукових програм, налагодження спільного керівництва докторантами; розробка, просування та реалізація спільних проектів до національних та міжнародних донорів.

Іванка Когутич,
фото Роберта Паппа