Наші в Китаї: команда УжНУ поїхала змагатися за звання чемпіона світу з програмування в Пекін

Бажаємо нашим хлопцям швидкої адаптації й успішного виступу на світовій першості!

Євген Задорожній, Олександр Міца і Сергій Оришич у Забороненому місті
14 квітня команда UzhNU_push-force у складі Євгена Задорожнього, Романа Мельника, Романа Рубаненка та тренерів Олександра Міци та Сергія Оришича вирушила до Китаю підкорювати програмістський олімп.

Як і торік, Україну разом із командою Ужгородського університету будуть представляти колективи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка. Нагадаємо, що минулого року команда UzhNU_Magical_Pony, до складу якої входили Сергій Нагін, Єгор Бобик, Тарас Новохацький та тренер Олександр Міца, виборола 34 місце серед понад 130 команд-учасниць.

Команда УжНУ (Олександр Міца, Євген Задорожній, Сергій Оришич, Роман Рубаненко, Роман Мельник) після реєстрації у фіналі Чемпіонату світу
Євген Задорожній і Сергій Оришич на площі Тяньаньмень. Між ними – Мао Цзедун 🙂
Олександр Міца перед Забороненим містом

Цьогорічна команда УжНУ, за версією відомого інтернет-ресурсу Codeforces, посідає 16 місце в попередньому рейтингу фаворитів. Спостерігати за баталіями самого змагання можна буде 19 квітня в онлайн-режимі за покликаннями, які ми вкажемо пізніше.

Змаганню передуватиме 4-денний період адаптації. А адаптуватися нашим хлопцям є до чого: як зауважує наставник команди Олександр Міца, тренуватися хлопцям простіше вночі, ніж зранку (різниця між нами й Пекіном у часі – 5 годин). Та й звичні для нас канали комунікації (Gmail, Facebook) у Піднебесній заблоковані, тож доводиться обходити навіть такі перепони.

Крім того, протягом «адаптаційного» періоду учасники чемпіонату побачать Велику китайську стіну, Літній імператорський палац, «Заборонене» місто, Храм неба, площу Тяньаньмень, мавзолей Мао Цзедуна, а також зможуть насолодитися виступами найкращих колективів народної творчості Китаю.

Побажаємо нашим хлопцям швидкої адаптації й успішного виступу на світовій першості з програмування!

Василь Шаркань – спеціально для Медіацентру УжНУ