Четвер, 27.07.17, 03:45 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Акції

У «Майстерні міста» презентували Ужгородський національний університет

На набережній Незалежності триває акція «Майстерня міста». У четвер, 22 червня, всяк охочий мав можливість послухати цікаві лекції від ужнівців та переконатися: наш виш і справді передовий.

«Основна мета «Майстерні» — почути про проблеми міста, дізнатися про цікаві ініціативи від самих ужгородців, — розповідає організатор акції Маріанна Собран. – Університет представлений тут з метою популяризації своїх факультетів. Маємо показати і молоді, і батькам, що УжНУ розвивається. Коли молодь розповідає молоді у неформальній обстановці про те, чого і як вона навчається, можна досягти більшого результату, ніж заявами, зборами чи профорієнтаціями у офіційній атмосфері»

Окрім ознайомчої інформації про університет та його підрозділи, цікаві прослухали три лекції: від представників хімічного, математичного та факультету інформаційних технологій.

Так, зокрема, хіміки представили відеолекцію про використання харчових добавок, математики доводили, що на їхньому факультеті не лише розв’язують рівняння, а й знаються на сучасних інформаційних технологіях, а представники ФІТ розповіли про логічні задачі програмування.

Також можна було ознайомитися з усіма факультетами УжНУ детальніше завдяки брошурам, присвяченим кожному підрозділу.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король зізнається: до підготовки доклалося чимало людей — не лише студенти та викладачі, а й працівники відділу профорієнтації та працевлаштування і наукова частина. «Цією акцією ми змогли поінформувати жителів та гостей міста про те, чого можна навчитися в УжНУ, та продемонструвати потенціал нашого вишу. Можливо, навіть серед туристів є наші майбутні студенти. Теми лекцій були дібрані актуальні — вони цікаві не лише спеціалістам, а й пересічним людям».

Ксенія Шокіна

Акції | 23.06.17 | Додав Г_Кришiнець | 583 | 0.0/0