Вівторок, 27.06.17, 20:25 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Конкурси

Закарпатські школярі – серед лідерів інтернет-олімпіади з інформатики
Віталій Зубанич, Адальберт Макарович, Ігор Баренблат, Іван Фекете, Станіслав Томаш, Микола Дронь

14 жовтня минулого року стартувала Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з інформатики. Фінішувала ж вона минулої суботи – 18 лютого. Починало змагання 890 учасників – після третього етапу їх залишилося удев’ятеро менше − усього 95!

Турнірна таблиця серед 10-класників

На четвертому, завершальному, етапі інтернет-олімпіади 18 лютого досить вдало виступили закарпатські школярі. Серед 10-класників учень Ужгородської класичної гімназії Адальберт Макарович виборов ІІ місце серед 25 фіналістів.

Поміж 43 фіналістів-одинадцятикласників друге місце посів учень Ужгородського ліцею-інтернату Ігор Баренблат. Закарпатські одинадцятикласники також вибороли два треті місця – Іван Фекете з Хустської школи-інтернату та Станіслав Томаш з Ужгородського ліцею-інтернату. Деталі – за посиланням.

Такий успіх навряд чи був би можливим без невтомної й кропіткої праці наставників наших призерів: студента 4-го курсу факультету інформаційних технологій Сергія Оришича, вчителя інформатики Хустської гімназії-інтернату Миколи Дроня та завідувача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександра Міци.

Турнірна таблиця серед 11-класників

Незважаючи на юний вік, наші призери-олімпіадники – вже досвідчені бійці. Так, минулого року вони успішно виступили на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, святкували перемоги на Літній і Зимовій школах з програмування, а також перемогли на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків у Кременчуку.

Такими майбутніми студентами зможе пишатися будь-який виш не тільки України, а й зарубіжжя. Хоч ми, звичайно, хотіли б їх бачити в Ужгородському університеті!

За інформацією завкафедри інформатики

та фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера