В онлайн-форумі взяли участь вісім десятків бібліотечних фахівців з найбільших книгозбірень держави, дискутуючи довкола питань інформаційного, інтелектуального та духовного життя суспільства крізь призму біографічних досліджень діячів бібліотечної, книжкової та видавничої справи

15–16 листопада Наукова бібліотека Ужгородського національного університету провела IV науково-практичну інтернет-конференцію «Інформаційне, інтелектуальне та духовне життя суспільства крізь призму біографічних досліджень діячів бібліотечної, книжкової та видавничої справи».

Наукова бібліотека Ужгородського університету організувала науково-практичну інтернет-конференціюНаукова бібліотека Ужгородського університету організувала науково-практичну інтернет-конференціюЗ вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи УжНУ, доктор медичних наук, професор Іван Миронюк.

Про участь у заході заявив 81 бібліотечний фахівець з найбільших книгозбірень держави: Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (Київ), Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (Київ), Національної наукової медичної бібліотеки України (Київ), Національної історичної бібліотеки України (Київ), книгозбірень Українського католицького університету (Львів), Київського університету ім. Бориса Грінченка, Криворізького державного педагогічного університету, Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та інші.

В онлайн-форматі було виголошено 41  доповідь. Варто зазначити, що джерельна база української біографістики в сучасному інформаційному просторі й дослідження славетних постатей бібліотечної, книжкової та видавничої справи – це вагомий внесок в розвиток науки та культури України.

За інформацією Наукової бібліотеки УжНУ