Стажування в МЗС України та дипломатичних представництвах за кордоном – реальна перспектива студентів-міжнародників УжНУ

Під час зустрічі з Державним секретарем МЗС України Олександром Баньковим представники університету обговорили питання підготовки майбутніх фахівців у галузі проєктного менеджменту

Нещодавно відбулася зустріч представників Ужгородського університету, зокрема першого проректора УжНУ Олександра Сливки, з Державним секретарем МЗС України Олександром Баньковим. Головне питання, яке обговорили, – підготовка майбутніх фахівців у галузі проєктного менеджменту.

Також під час обміну думками було висловлено низку пропозицій щодо можливості стажування студентів-міжнародників у Міністерстві закордонних справ України та дипломатичних представництвах за кордоном.

У зустрічі також узяли участь представник МЗС України у м. Ужгороді Іван Лукачук, декан факультету міжнародних економічних відносин УжНУ Микола Палінчак та директор Інституту міжнародного партнерства Ігор Дір.

За інформацією факультету МЕВ