Айтішники УжНУ мали традиційний виїзний майстер-клас у Хустській гімназії-інтернаті
Кращі студенти ФІТ готові й далі радо приїздити на запрошення навчальних закладів Закарпаття для підтримки й популяризації олімпіадного руху, даруючи віру в себе юним краянам
Наші студенти вже мають контракти з провідними ІТ-компаніями світу, у яких працюватимуть після навчання: Сергій Оришич в ІТ-компанії BitFury, Іван Бойков – в Snapchat’і, Андрій Мостовий – в Microsoft. До речі, Андрій повернувся нещодавно з канадського Ванкувера, де успішно зарекомендував себе під час стажування в уже згаданій корпорації Microsoft. Тож хлопці мали що розказати молодим обдарованим хустянам. Організаторами цього заходу виступили учителі інформатики Микола Дронь та Мирослав Антал, а також директор закладу Олександр Бачкай.
Кращі учні Хустської гімназії-інтернату – призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з інформатики та організатори майстер-класу отримали фірмові майки ІТ-компанії BitFury з рук Сергія Оришича. Відзначимо, що хустські гімназисти Роман Гобан, Дмитро Майор, Володимир Зварун та Юрій Мурга успішно виступили на ІІІ етапі, а Дмитро Майор є призером і завершальної стадії Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Підготував цих обдарованих учнів учитель-методист Микола Дронь. Також Хустська гімназія-інтернат є базовою для збірної команди Закарпаття, яка чотири роки поспіль стає призером на Всеукраїнському турнірі юних інформатиків.
Наші студенти ділилися з молодшими колегами не тільки знаннями про особливості програмування, а й розказували про діяльність ІТ-компаній, як туди потрапити, запалювали в очах майбутніх програмістів інтерес до цієї галузі. Після майстер-класу наші хлопці вкотре насолодилися новими розповідями про історичну спадщину Хуста з уст директора місцевого краєзнавчого музею Бориса Прокопіва, відвідали різні культові місця. Відмітимо, що Хуст є переможцем конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка», і поринути хоч віртуально в його атмосферу можна, переглянувши фільм.
Кращі студенти факультету інформаційних технологій готові й далі радо приїздити на запрошення навчальних закладів Закарпаття для підтримки й популяризації олімпіадного руху, даруючи віру в себе юним краянам!
фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера