Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Басейн УжНУ розпочинає навчальний рік із сучасною системою кондиціонування, вентиляції й обігріву

Офіційно новий сезон спортивно-оздоровча споруда вишу відкриє 9 вересня

0 702

Басейн УжНУ розпочинає навчальний рік із сучасною системою кондиціонування, вентиляції й обігріву

Із грудня до серпня у спортивно-оздоровчому комплексі УжНУ тривали ремонтні роботи, яких будівля потребувала десятки років. Зокрема, у приміщенні з басейном встановили систему кондиціонування, вентиляції й обігріву європейського зразка, що дає змогу підтримувати стабільну температуру в приміщенні й регулювати рівень вологості упродовж усього року.

Раніше в спорткомплексі працювала звичайна вентиляційна система, що забезпечувала лише надходження повітря ззовні. «Сучасна ж система вентиляції, кондиціонування й обігріву, керована за допомогою комп’ютера, показує вологість, температуру всередині і ззовні, дозволяє підтримувати їх на належному рівні. Оптимальними показниками для приміщення з басейном є 26 градусів за Цельсієм для води, 28 – для повітря при 60–65 % рівня вологості. Залежно від кількості осіб, які перебувають у приміщенні, ці показники можуть варіюватися у межах допустимих норм», – розповів директор спортивно-оздоровчого комплексу Андрій Курта.

Басейн УжНУ розпочинає навчальний рік із сучасною системою кондиціонування, вентиляції й обігріву28 серпня ректор УжНУ Володимир Смоланка разом із проректорами оглянули комплекс виконаних робіт, відзначили переваги, важливість нової системи кондиціонування, вентиляції й обігріву, оцінили відновлені коридори, роздягальню, а також душові, де ще тривають ремонти. В останніх, зокрема, саме завершують заміну плитки, сантехніки, вентиляції, щоб зробити приміщення комфортнішим.

Спорткомплекс УжНУ є навчальним, а не комерційним закладом, утім у вільний від занять час у басейні можуть плавати всі охочі. Гнучкий графік приносить доходи у бюджет університету. Цього року очікують близько 2 мільйонів надходжень, із яких чимало потрібно власне на утримання закладу.

Басейн УжНУ розпочинає навчальний рік із сучасною системою кондиціонування, вентиляції й обігрівуДо речі, у спорткомплексі скористалися тим, що басейн був закритий для відвідувачів під час ремонтних робіт, і повністю замінили воду. Це непроста процедура, адже місткість басейну – понад 900 кубометрів.

Варто відзначити, що стару вентиляційну систему із приміщення з басейном перенесли у великий спортивний зал. Тепер тут працюють тени для обігріву, ззовні потрапляє свіже повітря влітку і тепле взимку. Утім на наступний рік запланували встановлення нової системи кондиціонування і в спортзалі.

Басейн УжНУ розпочинає навчальний рік із сучасною системою кондиціонування, вентиляції й обігріву

Тож 9 вересня басейн спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ офіційно розпочинає новий сезон вже з новою системою кондиціонування, вентиляції й обігріву.

Наталія Толочко,
фото Віталія Завадяка,
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.