Чому філфак – це круто і для найпросуненішого абітурієнта – деканеса Галина Шумицька

Філфак нині – це десять спеціалізацій (освітніх програм), майже тисячний студентсько-викладацький колектив, це сімдесятирічна історія становлення й розвитку мовознавчих, літературознавчих, журналістикознавчих шкіл, це тисячі випускників, які є інтелектуальною елітою країни. Серед них – лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Чендей, Петро Скунць, Дмитро Кремінь, Петро Мідянка, члени-кореспонденти НАН України Олекса Мишанич та Василь Німчук, багато інших видатних письменників, науковців, педагогів, перекладачів, журналістів.

Тож, чому варто вступати саме на цей підрозділ УжНУ — «ТОП-темі» студії Ужінформу розповіла  деканеса філологічного факультету УжНУ Галина Шумицька.

У студії – Олександра Артюхіна